Rambler's Top100 Перейти на головну
Реєстрація Форум Фотоальбоми Допомога


логін  пароль реєстрація
Статистика чата

Всього зареєстровано - 61732
Cьогодні зареєстровано -
Cьогодні заходило в чат -
Зараз на сайті - 11
Зараз в чаті -


Знайомства

Катюша, 21 років
[Всі дівчата]Олег, 25 років
[Всі хлопці]

Познайомитися
Loading...
Loading...
Loading...

Правила для користувачів

Перебуваючи в in-chat'і, чатер має право:
- вибирати собі будь-яку форму спілкування, якщо вона, звісно, не суперечить правилам чату і не є порушенням етичних норм;
- вибирати собі для спілкування будь-якого чатера, незалежно від "статусув чаті";
- використовувати необмежену кількість нікнеймів, а також будь-які нікнейми, якщо вони не є плагіатом чужих ніків, або не суперечать правилам чату;
- використовувати всі доступні функції та сервіси чату;
- звертатися до модераторів та адміністратора чату з будь-якими питаннями чи пропозиціями, які стосуються перебування в чаті;
- висловити скарги стосовно дій та поведінки модераторів адміністратору чата;У in-chat'і заборонено:
1. Вживати ненормативну лексику у повідомленнях або нікнеймах.
Категорично заборонено використовувати пряму ненормативну лексику (перелік слів/сполучень, які не відповідають встановленим морально-етичним нормам, простіше – мат(и)). Непрямий мат буде розглядатися модератором і ним буде прийматись рішення про покарання.
Непрямий мат - це слово, яке наближено схоже на мат. Непрямий мат в будь-чию сторону, з метою образити людину, буде розцінюватись як повноцінний мат. Зловживання непрямим матом буде каратись.
!!! Шановні чатери, прагніть до чистоти спілкування!...!!!

2. Розповсюджувати повідомлення з метою «засмічення» вікна загальних повідомлень («общака») та чужого привату (Флуд)
Флудом є 3-x разова (включно) або більша кількість повторення однакових (або дуже схожих), осмислених або неосмислених повідомлень, як текстових, так і тих, що містять смайлики в невеликому проміжку часу. Флуд відслідковується в «общаку» модератором. Варто пам'ятати, що велика кількість осмислених повідомлень великого розміру також може бути прирівняна до флуду. В остаточному підсумку - чи є послідовність повідомлень флудом, чи ні - визначається модератором.

3. Реклама.
Заборонено рекламу товарів, послуг, заходів, акцій, вечірок, інтернет-ресурсів. Повідомлення про купівлю-продаж чого-небудь, і повідомлення типу "Допоможу купити/продати..." також прирівнюються до реклами. Повідомлення із вказівкою будь-якого URL (веб-адреса), не спрямовані конкретному ніку, прирівнюються до реклами. Це стосується й посилань на різні фотогалереї.
КАТЕГОРИЧНО заборонена реклама будь-яких чатів, форумів.
ПРИМІТКА: Для бажаючих купити або продати що-небудь- існує форум.
Є яке-небудь повідомлення рекламним, чи ні - визначається модератором.

4. Образа чатерів.
Забороненими є образи чатерів, виражені в будь-якій формі, у тому числі – і своїм ніком. Потрібно усвідомлювати, що образити можна і без використання мата. Такі дії є неприпустимими! Є будь-яке повідомлення образливим, чи ні - визначає модератор і виносить покарання.
ПРИМІТКА: при спробі чатером виявити зневагу/образу у відношенні до Вас, використовуючи приватні повідомлення, використовуйте послугу «ігнор».

5. Створювати прецеденти та конфлікти для масових порушень правил in-chat'у.
У тому випадку, якщо модератором буде помічено, що будь-який чатер навмисно створює конфліктні ситуації та підбурює чатерів до порушення правил - такий чатер буде виведений із in-chat'у на термін, визначений модератором.

6. Використовувати ніки та повідомлення з яскраво вираженим сексуальним забарвленням.

Забороняється використовувати ніки з яскраво вираженим секусуальним забарвленням, ніки, що містять найменування статевих органів, а також ніки із сексуальним підтекстом. Також заборонено відсилати в «общак» повідомлення відверто сексуального характеру, або які містять сексуальний підтекст. ПРИМІТКА:При взаємній згоді чатерів для інтимних цілей використовується «приват». IN-CHAT - не місце для "знімання". Даний пункт правил також стосується нікнеймів явно або приховано промовляючих про нетрадиційну сексуальну орієнтацію чатера, або про його прихильність до нетрадиційних форм сексу (садомазохізм, педофілія, некрофілія, зоофілія та інше). Порушує який-небудь з ніків даний пункт правил, чи ні - визначає модератор.

7. Плагіат ніків.
Небажаним є плагіат ніків у in-chat'і, оскільки це завдає багато незручностей власникам оригінальних ніків. Плагіатом є: використання ніків, підібраних таким чином, щоб вони бути максимально схожими на інші. Відносно ніків, що містить часто вживані слова, власні імена, назви населених пунктів - то отут визначення "оригінальності" й, відповідно, плагіату більше розмите. Приклад: нікнейми "Алекс", "Alex", "АЛЕКС-82" не є плагіатом один на іншій. Але нік "EMPTУ" - це 100% плагіат на оригінальний нік "EMPTY", оскільки в ньому замінена остання буква для схожості. У кожному разі остаточне рішення про плагіат на той або інший нік виносить модератор, бажано той, котрий знайомий із власником оригінального ніка, і може однозначно виявити підробку.


Варто пам'ятати, що модератори також є представниками адміністрації in-chat'у. У випадку появи ніків або повідомлень, що містять явний образливий, або зневажливий зміст стосовно in-chat'у, його власника, кого-небудь із модераторів - власник такого ніка, або автор такого повідомлення буде виведений із in-chat'у. Не забувайте про те, що модератори й адміністратор in-chat'а роблять усе для того, щоб чатерам було можливо спілкуватися з найменшими незручностями й без негативних емоцій.

9. Верхній регістр
У in-chat'і наполегливо не рекомендується зловживати верхнім регістром символів. Його можна використовувати для повідомлень інформативного типу. У інших випадках його вживання - не вітається. Ступінь зловживання, і відповідно, міру покарання за це - визначає модератор.

10. Модератори
Наполегливо не рекомендується звертатись до модераторів із проханнями вивести з in-chat'у себе самого (так би мовити "по особистому проханню"). Подібні прохання не можуть бути задоволені, оскільки суперечать суті бану- як покарання. Також подібні вчинки можуть бути перекручено витлумачені іншими чатерами.У випадку кількаразового наполегливого повторення прохань такого роду - чатер може бути виведений із in-chat'у терміном в 1 тиждень (на розсуд модератора).

11. Реальність
У зв'язку із збільшенням випадків сексуального насилля, і збільшення тяжких злочинів, що здійснюються за допомогою знайомства та спілкування в чатах - адміністрація in-chat'а дає модераторам право видаляти з in-chat'а власників будь-яких ніків, які можуть бути розцінені модераторами, як ніки, що мають який-небудь натяк на сексуальні відносини будь-якого характеру, проституцію, що закликають до знайомства для наступних сексуальних відносин. Також, незалежно від ніку, модератори мають право, на свій розсуд, виводити з in-chat'у відвідувачів, які спілкуються на вищевказані теми в «общаку» in-chat'а.
Якщо ви хочете особистого знайомства з яким-небудь співрозмовником поза межами in-chat'а ("у реалі") - пам`ятайте, що це може мати непередбачувані для вас наслідки, тому будьте пильні, і не довіряйтеся першому зустрічному. Пам`ятайте, що in-chat - це всього лише засіб для спілкування!За порушення будь-якого пункту даних правил присутні в in-chat'і модератори мають право вивести будь-якого чатера з in-chat'у.
© 2001 - 2008 In-chat. Всі права захищено.
    Львівський чат In Chat - Чат, Chat Для Вас!
    Розміщення сайту Komitex
    Розробка Руслан Малимон Ростиславович
    Дизайн "Complex"
Час генерації сторінки: 0.004 сек, SQL запитів: 2, GZIP Компресія: Виключена